O 14:58 zostaliśmy zadysponowani 2 zastępami do pożaru domu mieszkalnego w Podszklu. Na miejscu pracuje około 10 jednostek. Akcja nadal trwa. Jedna osoba znajdująca się w środku niestety nie przeżyła. Więcej informacji po zakończeniu działań.

Dzisiejszej nocy o godzinie 1:58 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu dostawczego w Orawce nieopodal remizy. Udaliśmy się jednym zastępem GBAM Steyr 791. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy OSP Orawka.Podaliśmy pianę, by ugasić płonący samochód. Na miejscu pracowała OSP Orawka - 2 zastępy, OSP Jabłonka oraz JRG Nowy Targ

31.07.2018 o godzinie 00:13 zostaliśmy zadysponowani do wypadku ciężarówki w tzw "Beskidzie". Udaliśmy się jednym zastępem GBAM Steyr 791 Po przybyciu na miejsce zastaliśmy ciężarówkę w rowie, a naczepa zablokowała drogę w poprzek. Nasze działania wsparła OSP Spytkowice, JRG Rabka-Zdrój oraz policja. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

21 lipca 2018 o godzinie 15 07 zostaliśmy wezwani do pożaru trawy dojazd utrudniał grząski teren spowodowany wcześniejszymi ulewami. Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu okazało się że ktoś wywiózł i podpalił stertę siana.